BELOKON HOLDINGS
Finanses
Sociālie projekti
Futbols
Mūsu bizness
Kontakti
Galvenā lapa Email
© Belokon Holdings 2008

Krievski Angliski Latviski
Stratēģija
1
Holdings ir kompānija, kas pārvalda Belokoņa ģimenei piederošās investīcijas.
Holdinga pārvaldīšanā esošie līdzekļi ir ieguldīti ne mazāk kā trīs dažādās biznesa sfērās.
Biznesā, kuram nepieciešama valsts licence, nevar būt ieguldīti vairāk kā viena trešā daļa no Holdinga pārvaldāmajiem līdzekļiem.
Ne mazāk kā trešā daļa Holdinga pārvaldāmo līdzekļu ir ieguldīti biznesā, kura darbības centrs atrodas Latvijas teritorijā un kura specifika nepieļauj pārvietot darbības centru uz citu teritoriju.
Vismaz vienai no biznesa sfērām, kurā ir ieguldīti Holdinga pārvaldāmie līdzekļi, jābūt tādai, kam pievērsta plaša sabiedrības uzmanība.
Holdinga pārvaldāmie līdzekļi var būt ieguldīti jebkurā likumīgā biznesa veidā, jebkurā esošā vai jaunā uzņēmumā neatkarīgi no tā pašreizējā finansiālā un cita stāvokļa, ja ir ievēroti sekojoši noteikumi:
 • ir perspektīvas ģenerēt pozitīvu naudas plūsmu ne vēlāk kā pēc trīs gadiem no uzņēmuma iegādāšanās vai dibināšanas brīža;
 • ir perspektīvas sekmīgi vadīt biznesu bez Holdinga iejaukšanās ne vēlāk kā vienu gadu no uzņēmuma iegādāšanās vai dibināšanas brīža.
 • Līdzekļi var tikt ieguldīti tikai tajā biznesa sfērā, kurā Holdings ir speciālists.
  Bizness, kas atrodas Holdinga pārraudzībā, tiek pārdots tikai tādā gadījumā, ja iegūtie līdzekļi, ieguldot tos citā biznesā, nesīs lielāku peļņu, un ja esošā biznesa pārdošana un jaunās investīcijas nebūs pretrunā ar nevienu no augstāk minētajiem ierobežojumiem.
  Holdinga pārraudzībā esošā biznesa novērtēšanas gadījumā pie kompānijas nemateriāliem aktīviem obligāti pieskaitāmi kompānijas darbinieki.
  Jebkuri šīs stratēģijas pārkāpumi ir pilnīgi pieļaujami, ja tie ir Holdinga valdes apzināti lēmumi, un savukārt absolūti nav pieļaujami, ja tie izriet no nolaidīgas attieksmes pret darbu un nevēlēšanās organizēt savu darbību noteiktās stratēģijas ietvaros.
  Strategija .2
  Strategija .1
  AS “Belokon Holdings”
  Audēju iela 8, Rīga, LV-1050, Latvija
  Tel: +371 6750 5866 Fax: +371 6781 2065
  secretary@belokonholding.com